Agenti vanzari Berlin, Salzburg, Londra, Amsterdam - Fara comision sau taxa!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi in unul din cele mai frumoase orase din Europa, intr-un mediu luxos si placut?

Esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta?

Lucreaza in mall-uri luxoase din Londra, Paris, Amsterdam, Berlin, Salzburg, Roma!

NU PLATESTI NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Vei castiga intre 1200 – 2500 lire/euro pe luna!

Primesti bilet de avion GRATUIT!

Compania iti asigura cazarea contra cost in apartamente mobilate modern, complet utililate, cu cablu TV, internet.

Beneficiezi de training.

Ti se ofera asistenta legala.

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa te deplasezi pentru interviu.

In cadrul primului interviu, iti vom face si o prezentare in detaliu a ofertei.

Persoanelor acceptate la interviul final le putem oferi datele de contact ale unei persoane care lucreaza in compania de cosmetice si este din Romania.

Poti pleca cu o prietena, poti pleca in cuplu!

CERINTE

- limba engleza nivel mediu
- limba tarii pentru care aplici la nivel incepator
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.