Agent comercial - online

Maya Intermarkt s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei, in magazine si pe internet
- trimite oferte clientilor
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta ? minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- salariul in functie de vanzari
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

Maya Intermarkt s.r.l. este o societate comerciala care are ca domeniu principal de activitate importul si distributia de detergenti si produse de curatenie. Este o societate tanara care isi doreste sa se extinda in toata tara. Cautam agenti comerciali in toate orasele interesati sa lucreze full-time sau part-time pentru societatea noastra. Daca doriti sa va alaturati echipei noastre de agenti/distribuitori va rugam sa ne contactati.