agent comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incheiere de contracte pentru servicii de consultanta/dezvoltare si imlementare/asistenta in domeniul IT si vanzare de produse software.
In functie de valoarea contractului incheiat sau produsul vandut se ofera comisioane intre 7-12% (210-2880 EUR).
Candidatul trebuie sa fie o persoana comunicativa sa aiba cunostinte de operare pe sisteme Microsoft cel putin la nivel mediu sa aiba abilitatea de a intelege modul de explatoare a unor aplicatii si abilitatea de a explica in mod cat mai didactic acest lucru.
Constituie avantaje dar nu cerinte:
- experienta in domeniul vanzarilor
- cunoastinte despre sistemele de operare pentru servere Microsoft (Microsoft Windows 2000 Server, Microsoft Small Bussines Server, familia Microsoft Windows 2003 .Net Server
- cunostinte despre tehnologia .NET
- cunostinte economice si/sau gestiune
- absolvent de liceu cu profil de informatica/de facultate in domeniul IT