AGENT COMERCIAL

TOTAL WASTE MANAGEMENT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Dezvoltarea activitatii de achizitie deseuri in zona arondata
Atingerea obiectivelor lunare cantitative si calitative de colectare deseuri
Coordonarea soferilor de transport marfa din subordine
Intocmirea documentelor de transport conform standardelor si cerintelor legale
Livrarea marfurilor conform programului.

CERINTE

Studii medii, experienta profesionala de minim 2 ani in activitati comerciale in domeniul serviciilor
Avantaj experienta in activitatea de achizitie deseuri
Permis de conducere categoria B
Abilitati de negociere si comunicare
Orientare catre oferirea de servicii la standarde inalte de calitate (customer service orientation)

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.

Total Waste Management activeaza in domeniul colectarii deseurilor nepericuloase (PET, PE, carton, sticla, fier, electrice, electronice etc.) si face parte din Green-Group, singurul parc integrat de reciclare din Sud-Estul Europei, incluzand cinci companii specializate in gestionarea, valorificarea si reciclarea deseurilor (www.green-group.ro)