AGENT ASIGURARI ORICARE LOCALITATE DIN TARA

AG BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
-vanzarea produselor de asigurare ( non viata si viata ) de la toate societatile de asigurari
-dezvoltarea portofoliului propriu de clienti
-formarea , dezvoltarea si coordonarea propriei echipe de vanzari

Daca ai fost agent / inspector asigurari , daca lucrezi pentru un asigurator / broker si nu esti multumit de posibilitatea de satisfacere a clientilor sau de comisioane atunci devin-o partener AG BROKER .
Avem solutii pentru toate aceste probleme !

CERINTE

-studii superioare sau medii
-experienta in asigurari si portofoliul propriu de clienti constituie un avantaj
-cunostinte operare PC , acces internet , calculator si imprimanta
-bune abilitati de comunicare , negociere si vanzare asigurari
-seriozitate si corectitudine

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de a prezenta clientului ofertele tuturor societatilor de asigurari
-posibilitatea dezvoltarii PROPRIEI AFACERI pe termen lung .La noi veti gasi profesionalism , seriozitate si
stabilitate in relatia de colaborare.
-pregatire profesionala gratuita in functie de necesitatile dumneavoastra
-acces gratuit la platforma de emitere online a politelor de asigurare
-suport pentru solutionarea rapida si corecta a dosarelor de dauna
-program flexibil
-venituri motivante in functie de realizarile proprii si ale echipei. NU EXISTA TARGHETE.

Compania AG-BROKER DE ASIGURARE este prezenta de 6 ani in domeniul brokerajului in asigurari si doreste in prezent o extindrere teritoriala la nivel national.

CAUTAM COLABORATORI / PARTENERI IN DOMENIUL ASIGURARILOR CARE DORESC SA-SI DEZVOLTE PROPRIA AFACERE IN ORICARE LOCALITATE DIN TARA.

Calitatea serviciilor oferite de AG-BROKER DE ASIGURARE sunt demonstrate de experienta si pregatirea profesionala a personalului ( peste 18 ani in asigurari ) precum si de cresterea constanta a nivelului de prime intermediate si a portofoliului de clienti .