SEF DEPOZIT PRODUSE FINITE - Roman

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza intreaga activitate din cadrul depozitului de produse finite;
- Coordoneaza activitatea de livrari conform procedurilor;
- Raspunde de intocmirea corecta a documentelor de intrare / iesire a produselor in /din gestiune;
- Coordoneaza activitatile de expediere a loturilor de marfa (intern si extern/export);
- Intocmeste inventarele periodice si anuale;
- Face propuneri de casare / declasare a produselor aflate in stoc, conform normelor in vigoare;
- Raspunde de cheltuielile din cadrul Centrului de Costuri aferent.

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie cu capital strain din ROMAN, din domeniul productiei:

SEF DEPOZIT PRODUSE FINITE – localitatea ROMAN
- Minim studii medii;
- Minim 2 ani experienta pe un post de conducere similar;
- Cunostinte legislatia muncii;
- Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.