SEF BIROU IT - Roman

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea si implementarea strategiilor companiei in domeniul dezvoltarii sistemelor informatice;
- controlul si urmarirea nivelului de siguranta retea interna;
- asigurare functionalitate infrastructura IT: WAN, LAN, 100 statii de lucru, sisteme de siguranta, etc.
- urmarire functionare solutii software menite sa sprijine procesele de management: contabile, control, logistica, productie, vanzari, resurse umane si salarizare, etc.
- urmarirea exploatarii sistemului de clasa SAP;
- creare bugete, planuri de investitii IT si urmarirea realizarii acestora;
- comunicare constanta la nivelul companiei;

Puteti transmite CV-ul pe e-mail la adresa andreea.tutu@adecco.ro (Ref: SBIT) sau pe fax la nr 0232-206110 (Ref: SBIT).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0372705791

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie cu capital strain din ROMAN, din domeniul productiei:

SEF BIROU IT – localitatea ROMAN

Cerinte:
- studii superioare relevante in domeniu;
- min.: 2 ani experienta in domeniul IT;
- cunostinte in domeniul administrarii retele si servere Windows 2003;
- cunostinte architectura LAN;
- cunostinte in domeniul operarii si administrarii bazelor de date;
- nivel avansat de cunostinte limba engleza;

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.