Responsabil Recrutare si Administrare Personal - Roman

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- administrare de personal (intocmirea contractelor de munca si a formalitatilor necesare angajarii, colectarea si verificarea pontajelor, comanda si distribuirea tichetelor de masa, elibererea de adeverinte, evidenta zilelor de concediu de odihna)
- recrutare si selectie de personal;
- mentinerea unei bune comunicari cu clientii si angajatii
- intocmirea de rapoarte.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- minim 2 ani de experinta in Administrare de personal
- bune cunostinte de legislatia muncii
- experinta in Recrutare reprezinta un avantaj
- studii superioare – profil real
- bune cunostinte operare Excel;
- bune cunostinte de limba engleza;
- carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj
- excelente abilitati de comunicare si relationare;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala alaturi de o echipa de profesionisti;
- salariu atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.