Motostivuitorist

POLARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC POLARA S.R.L – Agentie de munca si plasare personal, angajeaza pentru clientul sau din Roman, motostivuitorist cu experinta.

Locatie: Roman (Romania)

Responsabilități:
- aseaza si sistematizeaza marfurile in depozit;
- incarcarea masinilor de transport;
- ambalarea si paletarea marfii;
- participa la inventar;
- receptioneaza marfurile din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- descarca marfurile in locurile special amenajate;
- intretinerea si pastrarea in buna stare de functionare a instalatiilor de ridicat (motostivuitor);
- respectarea normelor si regulilor de manipulare mecanizata a marfurilor;
- participa la curatenia locului de munca;

CERINTE

- atestat/autorizatie de motostivuitorist;
- experienta in domeniu cel putin 1 an;
- domiciliul in Roman sau in imprejurimi;
- cazier fara antecedente penale;
- Persoana serioasa, organizata si responsabila;
- spirit pentru munca in echipa;
- rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor;
- bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;

BENEFICII OFERITE

- angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă;
- activitate în cadrul unei echipe formate din specialisti in domeniu;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara