Broker Asigurari

Destine Broker De Asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca v-ati dorit intotdeauna sa fiti propriul dumneavoastra sef,sa aveti o echipa pe care sa o alegeti personal,atunci ati gasit ceea ce cautati.
Acest job trebuie privit ca pe afacere proprie;cu cat va implicati mai mult,cu atat profiturile sunt mai mari.
Noi va stam la dispozitie cu sprijinul si informatiile necesare in acest domeniu.

CERINTE

-perseverenta si ambitie
-abilitati de comunicare si negociere
-sociabilitate si putere de convingere
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-comisioane atractive
-destinctii,bonusuri
-posibilitate de avansare

Destine Broker De Asigurare este o societate de asigurari specializata in reprezentarea si apararea intereselor clientilor sai.
Colaboram cu cele mai reprezentative societati de asigurare care opereaza pe piata de profit din Romania.
Avem oferte complete,toate tipurile de asigurari.