Relatii cu clientii / Secretariat

SC BANAT EXPERT IMOBILIARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea clientilor si prezentare de oferte imobiliare clientilor, consilierea lor, preluarea de oferte, toate la sediul societatii, fara deplasare pe teren
- Organizarea si operarea informatiilor in baze de date PC
- Preluare apeluri telefonice
- Colaborarea de echipa cu agentii societatii

CERINTE

- Bune cunostinte si deprinderi operare PC
- Persoana organizata, riguroasa, disciplinata
- Bune abilitati de comunicare
- Persoana sociabila, prezentabila
- Atitudine pozitiva, seriozitate, corectitudine
- Aptitudini pentru munca in echipa
- Rezistenta la stres
- Constituie un avantaj experienta in relatii cu clientii si vanzari

BENEFICII OFERITE

- Initiere si pregatire gratuita intr-un domeniu dinamic si cu bune perspective
- Telefon de servici si publicitate
- Salariu fix si bonus-uri pentru rezultate bune

Banat Expert Imobiliare este agentia imobiliara care se evidentiaza, pe piata de profil din Resita, prin servicii de calitate, prin corectitudine fata de clienti, prin seriozitate.
Este partenerul de incredere al tuturor care doresc sa faca o tranzactie imobiliara reusita si care sa se desfasoare in conditii de deplina siguranta si transparenta pentru a satisface atat cumparatorii cat si vanzatorii de imobile.
Cu o baza de date complexa si un mediu profesionist de lucru putem sa afirmam ca respectam seriozitatea si inteligenta angajatilor si colaboratorilor nostri si le rasplatim rezultatele creand astfel un parteneriat de succes.

Motto-ul nostru:

Cea mai buna investitie pe termen lung este in imaginea formata prin seriozitate, corectitudine si profesionalism.