Director Agentie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:

Companie din cadrul grupului Vienna Insurance Group, agentia din Caras-Severin urmareste sa deschida o noua agentie in Resita.

Responsabilitati:

-Crearea si coordonarea echipei;
-Pre-training si coaching permanent;
-Atingerea targetelor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;
-Activitati organizatorice&administrative.

CERINTE

Persoana potrivita are urmatoarele calitati:
Integritate
Creativitate
Abilitati de comunicare
Abilitati de negociere
Gandire strategica
Abilitati de conducere, organizare si dezvoltare a agentiei
Experienta pe piata asigurarilor de viata si in managementul vanzarilor

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere de succes
Venit fix 2000 lei plus comisioane si bonusuri motivante
Lucrul intr-un mediu profesionist
Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA, oferite gratuit

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.