Coordonator logistica- Caransebes

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea, coordonarea si verificarea tuturor operatiunilor logistice.
- obtinerea tuturor autorizatiilor/avizelor necesare pentru desfasurarea activitatii logistice.
- planificarea si coordonarea activitatii de transport a materialelor si a personalului necesar pentru desfasurarea activitatilor.

CERINTE

Clientul nostru este o firma cu capital integral privat ce activeaza cu traditie in domeniul panificatiei.

Cerinte:
- studii superioare;
- experienta pe un post similar;
- experienta in dezvoltarea unui sistem logistic.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.