Brutar- patiser

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie cu capital integral privat, recrutam:

- tratarea si procesarea materiilor prime si a ingredientelor necesare productiei;
- stabilirea retetelor;
- productia aluaturilor si a mixurilor conform retetelor de productie;

CERINTE

- minim 2 ani experienta pe o pozitie superioara;
- studii absolvite in domeniul alimentar;
- abilitati organizatorice;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- sansa de a activa intr-un mediu organizational ambitios si de referinta pe piata.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.