MUNCITOR NECALIFICAT PANASONIC CEHIA

S.C. BIROUL de PLASARE EXTERNA si INTERNA S.R.L.

30-10-2009 | EXPIRA LA 05-11-2009

Job expirat

RESPONSABILITATI

MUNCITORI NECALIFICATI PANASONIC CEHIA FEMEI SI BARBATI
VARSTA CUPRINSA INTRE 20 DE ANI SI 53 ANI

CERINTE

ACTE DOSAR:
-2 POZE TIP PASAPORT
-COPIE BULETIN
-COPIE CERTIFICAT DE NASTERE
-COPIE CERTIFICAT CASATORIE (daca este cazul)
-OPIE CARTE DE MUNCA (daca este cazuil)
-COPIE CERTIFICAT NASTERE COPII (daca este cazul)
-COPIE DIPLOMA STUDII SAU CATE CLASE ABSOLVITE
-ADEVERINTA MEDIC FAMILIE "APT DE MUNCA "
-CAZIER JUDICIAR
-2 DOSARE

LA DEPUNEREA DOSARULUI SE ACHITA TAXA DE MEDIERE DE 200 EURO+50 RON SI SE SEMNEAZA CONTRACTUL DE ANGAJARE

BENEFICII OFERITE

SALARIU 75 Kc/ORA + ORE SUPLIMENTARE
CAZARE ASIGURATA IN PENSIUNI CU BAIE SI BUCATARIE
CONTRACT PE 12 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE

RELATII TELEFON
0742.098.841 0762.006.759 BUCURESTI
0767.766.138 TULCEA
STR. ISACCEI NR. 31-33 CLADIREA ESTELLE CABINET 2 TULCEA PROGRAM DE LUCRU L-V 09-17

DESCRIEREA FIRMEI

Compania noastra cu obiect de activitate " selectia si plasarea fortei de munca in strainatate " si cu ani de zile de experienta in domeniu, va poate oferi contracte de munca in strainatate, in diferite domenii de activitate si in tari precum Cehia,Slovacia,Cipru,U.K.,Irlanda,Franta,etc