REFERENT RELATII EXTERNE - CLIENTI

SOBIS CONSULT S.R.L. Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care dezvolta, produce si vinde prin retele proprii de distributie, marci de incaltaminte, precum:Puma, Wrangler, Stone Creek, Aldo.

Principalele responsabilitati pentru acest post sunt:

- Mentinerea relatiilor comerciale cu clientii

- Introducerea datelor in sistemul informatic si procesarea comenzilor

- Urmarirea procedurilor care reglementeaza activitatile specifice Serviciului Clienti

CERINTE

- Studii superioare

- Limba engleza - nivel avansat

- Abilitati de operare PC

- Abilitati de comunicare/negociere

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

- Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere intr-o companie multinationala

Sobis Consult este o companie romano-germana specializata in managementul resurselor umane si cercetari de piata.

Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica recrutarea,selectia si proiectele de instruire a personalului.

Sediile noastre sunt in Sibiu si in Bucuresti , iar clientii nostri sunt importante companii cu capital autohton si strain.