Programator web

WEDIS COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- codeaza pe baza specificatiilor primite
- testeaza aplicatiile dezvoltate (de el sau de echipa)
- asigura suport tehnic pentru aplicatiile dezvoltate
- participa la proiectarea aplicatiilor sau modulelor noi

CERINTE

- studii superioare
- minim 2 ani experienta
- cunostinte solide de PHP, MySQL, XML, HTML, Javascript, AJAX, CSS
- cunostinte Fast Template
- cunostinte de lb engleza
- bune abilitati de comunicare si interrelationare
Constituie avantaj: cunostinte de ASP si Flash ActionScript.

Candidatul ideal:
- responsabil, de incredere
- poate lucra individual dar si in echipa
- este capabil sa finalizeze un proiect, sa respecte deadline-urile, sa aiba initiativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic
- perspective de avansare
- program de lucru flexibil

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV impreuna cu scrisoare de intentie si portofoliu la adresa de e-mail all@wedis.ro

Wedis Company, avand sediul in Targu Mures, este specializata in domeniul serviciilor de promovare, marketing online, programare si web design. Cu ocazia extinderii activitatii sale, Wedis Company cauta persoane bine pregatite din punct de vedere profesional, cu spirit de initiativa si responsabilitate pentru a se alatura unei echipe tinere si dinamice.