Pompier

KASTAMONU ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intervine in cazul situatiilor de urgenta
Executa operatiuni pentru localizarea, pregatirea si desfasurarea interventiei in caz de incendiu
Se asigura ca mijloacele tehnice de intervenţie pentru prevenirea si stingerea incendiilor sunt in buna stare de functionare

CERINTE

Studii medii
Atestat de Pompier, sau stagiu militar efectuat la pompieri probat prin livret militar
Experienta in domeniu de minim 1 an
Capacitate de lucru in echipa
Seriozitate si responsabilitate
Adaptare la situatie

BENEFICII OFERITE

Salariu brut conform încadrării
Program de muncă de 8 ore/zi
Ore suplimentare plătite
Spor pentru turele de noapte
Spor pentru flux continuu
Tichete de masă
Tichete cadou pentru diferite ocazii
Hrană rece şi lactate
Asigurare de sănătate
Cursuri de calificare şi instruire
Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe.

Kastamonu Entegre A.S. membra a holdingului Hayat, cel mai mare grup din Turcia in procesarea lemnului, produce şi comercializează o gama foarte diversificată de produse pe bază de lemn, de la plăci de tip PAL brut si melaminat, plăci de tip MDF brut si melaminat, plăci de tip HDF pentru uşi celulare, pana la parchet laminat şi alte produse complementare.

Kastamonu Romania se afla in Reghin, judetul Mures si este rezultatul de succes al unui plan de investitii impresionant din punct de vedere financiar, tehnic si uman, in prezent avand un numar de peste 800 angajati in trei unitati de productie.

www.kastamonu.ro