SEF FERMA VITICOLA (REPONSABIL LUCRARI MANUALE)

CRAMELE RECAS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuţiile postului:
- organizează si răspunde doar de lucrarile manuale efectuate in cadrul fermei, in colaborare stransa cu managementul
- Supravegheaza utilizarea resurselor materiale, si umane necesare desfasurarii lucrarilor manuale din cadrul fermei.
- Stabileşte sarcini concrete şi controlează desfasurarea acestora în scopul realizării programului de producţie al fermei;
- Intocmeste pontajul lunar pentru personalul din subordine si-l transmite Departamentului Resurse Umane
- Asigura aplicarea normelor de protectia muncii, protectia mediului, de prevenire si stingere a incendiilor
- transmite conducerii firmei situatii operative;
- întocmeşte referate în scopul aprovizionării fermei cu materialele necesare funcţionării acesteia;

CERINTE

- Inginer sau tehnician, absolvent de studii medii sau superioare;
- Experienta in domeniul viticol de minim 3 ani, constituie un avantaj;
- Experienta in organizarea/planificarea activitatii fermei;
- Cunostinte teoretice si practice pentru tehnologia in viticultura - lucrari manuale
- Orientare spre indeplinirea obiectivelor; bune aptitudini de organizare a timpului de lucru si rezolvarea prompta a potentialelor probleme survenite
- Aptitudini excelente de comunicare si colaborare
- Sa posede carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si competitiv
- Tichete de masa
- Masina si telefon de serviciu
- Stabilitate, in cadrul unei companii romanesti de succes si cu traditie
- Pentru cei din alte zone se asigura conditii foarte bune de relocare la preturi minime.

GRUPUL DE FIRME CRAMELE RECAS ESTE CEL MAI IMPORTANT PRODUCATOR DE VINURI DIN VESTUL TARII SI PRINTRE CEI MAI IMPORTANTI DIN ROMANIA.
COMPANIA EXPORTA PESTE JUMATATE DIN VINUL IMBUTELIAT.
TEHNOLOGIILE APLICATE SUNT LA NIVEL MONDIAL.
COLECTIV TANAR,DINAMIC,BINE PREGATIT PROFESIONAL