SOFER - FILIALA ROMSTAL RAMNICU VALCEA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Livreaza marfa catre clienti / puncte de vanzare
Mentine relatia cu clientii in vederea predarii marfurilor livrate la domiciliul acestora
Verifica marfa la livrare in functie de factura aferenta
Activitate comerciala:
Organizeaza, distribuie, aranjeaza marfa in depozit
Consiliaza clientii in alegerea produselor adecvate
Raspunde de intretinerea produselor din magazin, curatarea zilnica a acestora, inlocuirea celor degradate, amplasarea produselor noi si promovarea acestora

CERINTE

Studii liceale
Permis de conducere categoria B
Abilitati de comunicare si relationare
Experienta in vanzari constituie avantaj
Abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Training
Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
Salariu competitiv in piata

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1400 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.