OPERATOR AUTOMATE CAFEA

Biologistics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- post disponibil in judetele DJ, OT, GJ, VL, MH, AG:

- ATENTIE: este necesar sa mentionati in CV zona pentru care aplicati!

- operarea automatelor de cafea;

- alimentarea cu ingrediente a aparatelor de cafea;

- igienizarea automatelor

- colectarea banilor din automate

CERINTE

- absolvent de studii medii;

- experienţă profesională pe un post similar (constituie un avantaj);

- notiuni de gestiune materiala si baneasca;

- dorinta de a-ti construi o cariera pe termen lung in companie;

- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Masina si telefon de serviciu;

- Pachet salarial motivant precum si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o echipa tanara si dinamica;

- Mediu profesional competitiv;

- Dezvoltare profesională.

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem cel mai important operator Nescafe din Romania.
Convingerea noastra este ca aceasta minunata bautura numita cafea sa ofere placere oricui o savureaza, iar scopul nostru este sa aducem calitatea si bunul-gust in preajma clientilor nostri: acasa, la birou sau in oricare alt loc unde se poate savura o ceasca de cafea perfecta.
Vino si alatura-te echipei Biologistics - o echipa tanara ce are in comun mai presus de orice pasiunea pentru cafea!