MERCHANDISER / PROMOTER (pentru Kaufland - Ramnicu Valcea)

Legend Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa asigure o aranjare (preferentiala) corespunzatoare a produselor in raft conform standardelor de mercantizare in concordanta cu tipul de magazin.
- promovarea imaginii si a produselor companiei
- sa implementeze strategia de comunicare la nivelul fiecarui punct de vanzare cu ajutorul suportului media recomandat
- strangerea de informatii despre concurenta si clientii acestora si prezentarea rapoartelor despre acestia
- participarea la promotiile organizate de companie (sa implementeze planul lunar in concordanta cu prioritatile companiei)

CERINTE

- foarte bune abilitati de comunicare si organizare
- spirit de echipa
- motivat sa lucreze in domeniul produselor de papetarie si birotica
- responsabil
- ambitios
- comunicativ
- disponibilitate imediata

BENEFICII OFERITE

Ca rezultat al eforturilor dvs., compania noastra va ofera un pachet de beneficii motivante si un mediu de lucru profesionist.
- program flexibil
- salariu motivant

Importul si distributia articolelor de birotica si papetarie.