Inginer reparatii automate programabile si control calitate Pirelli Ambiente Tg Jiu(ref.TgJ0807)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Capacitatea de a sti buna functionare a masinilor automate si realizarea de probe
Capacitati de sinteza si raport
Experienta in campul instalaziilor si inginerie ofera posibilitatea urmatoarelor cunostinte:
- revolvarea problemelor masinilor automate
- dezvoltarea contractelor cu furnizorii si gestiunea lor
- verificarea calibraturii masinilor de control
Bune abilitati in ghestiune personal subordonat si respectare de targeturi

CERINTE

- Absolventi facultate de politehnica/automatica sau elestrotehnica
- Se cer cunostinte teoretice si practice de:
- programare CNC si SCADA (Siemens S7)
- cunostinte instrumente electro - pneumatice
- calibrare si sisteme de control calitate
- instalatii electrice
Cunostinte MsOffice si limba engleza sunt obligatorii (italiana sau franceza constitue un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Se ofera mari posibilitati de cariera si perioada de trainig intr-un alt oras.
Pachet salarial atractiv

Quanta Resurse Umane recruteaza pentru Pirelli Ambiente in Targu Jiu postul de Inginer reparatii instalatii electrice si sisteme automate.