Broker Asigurari

Densoft

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unul dintre cei mai mari furnizori de produse financiare din Europa Centrală şi de Est, cu un portofoliu de peste 1,3 milioane de clienţi, scoate la concurs 5 (cinci) posturi vacante in vederea alcaturii unei echipe de vanzari / distributie.

ATRIBUTII:
• Realizarea unei anumite cifre de productie – in concordanta cu sistemul de vanzari
• Prezentari / Service catre clienti
• Urmarirea criteriilor de performanta
• Extindere echipa de vanzari
• Conducerea si pregatirea echipei de vanzari – dupa o perioada

CERINTE

CERINTE:
• 25-45 ani
• Responsabil
• Spirit competitiv, ambitios
• Perseverent
• Autodidact
• Orientat spre performanta

BENEFICII OFERITE

PACHET - AVANTAJE:
• Pregatire atat la nivel national cat si international
• Performanta remunerata (peste media veniturilor din Romania)

Asistent brokeraj: vanzari, management, formare profesionala, training, asigurari, pensii private.