Angajam in Front Desk !

Datix Med S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

1. Receptie pacienti, prezentarea serviciilor clinicii catre pacienti.
2. Activitati zilnice administrative ca gestiune baze de date client, programari telefonice, gestiune program cadre medicale, facturare, incasari.
3. Pregatire rapoarte catre superiori.
4.O sa gestioneze permanent sistemul de sondare a opiniei pacientilor in ceea ce priveste calitatea serviciilor oferite de catre clinica/laborator.
5. Alte activitati conforme cu fisa postului.

CERINTE

1. Abilitati de comunicare, relationare si vanzare.
2. Capacitatea de a sustine ideile prin argumente si diplomatie in crearea si mentinerea relatiilor profesionale.
3. Capacitatea de a invata rapid si de a solutiona diverse situatii.
4. Persoana entuziasta, dinamica si organizata.
5. Usurinta in utilizarea MS Office – Word, Excel.
6. Nivel mediu in cunoasterea limbilor straine ( engleza, franceza) la nivel conversational
7. Studii superioare
8. Prezenta fizica placuta

BENEFICII OFERITE

1. Mediu de lucru placut.
2 .Plata salariilor la timp.
3. Contract de munca.
4. Locatie centrala.
5. Traininguri pentru dezvoltarea profesionala si personala.
6. Echipa tarana si profesionista.

Clinica Datix Med reprezinta locul perfect unde pacientii isi pot trata problemele de natura stomatologica iar personalul calificat ofera o gama larga de servicii de cea mai inalta calitate.