AGENT VANZARI

SC BOGMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC BOGMAR SRL din Ramnicu Valcea,strada Popa Sapca nr.35,angajeaza AGENT VANZARI
- Prezentarea, promovarea si vanzarea de produse
- Mentinerea si dezvoltarea permanenta a relatiilor cu clientii din portofoliu, prin vizite de lucru si contacte telefonice;
- Identifica nevoile clientilor si oportunitatile de a vinde produsele din portofoliu;
- Intocmeste si transmite conducerii firmei rapoarte la termenele stabilite privind activitatile desfasurate;
- Monitorizeaza prezenta si activitatea concurentei si propune masuri in consecinta;
- Intocmeste baza de date cu persoanele fizice / juridice din zona desemnata;
- Alte responsabilitati stabilite prin fisa postului.
- Sistem motivant de salarizare (salariu fix + comision si alte bonusuri corelate cu performantele);
- Stabilitate; Program full time, dar si flexibilitate in organizarea muncii si a programului de lucru;
tel>0745752386

CERINTE

Cerinte obligatorii: experienta in vanzari, permis conducere cat B,