Agent vânzări retail / HoReCa - Râmnicu Vâlcea

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul tău va fi de a:
- a prospecta piața în vederea identificării de noi clienti, dezvoltând zona alocată.
- a vizita 15 - 25 clienti / zi.
- a promova produsele Misavan: produse chimice profesionale și top profesionale de curățenie (detergenți, degresanți, dezinfectanți, odorizanți de cameră, hârtie și dispensere pentru hârtie, produse gospodăresti, produse pentru ambalat, produse de unică folosită, candele);
- a face demonstrație de produse profesionale de curățenie, minim 5 demo/lună.
- a creste volumul de vânzări 10 - 20 % / lună.

CERINTE

-cunoștinte profesionale specifice canalului retail, HoReCa sau alte industrii (office, saloane de înfrumusețare).
-experiență în vânzare pe teren și abilități de negociere.
-cunoștinte de operare PC.
-permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Îți oferim:
- instrumente de lucru pentru a-ți desfășura activitatea în condiții optime (telefon, tabletă, mașina de serviciu).
- suport pentru dezvoltare profesională (program de integrare profesională, cursuri de demo de produse, plan de carieră, platformă E-learning cu materiale pe care să le folosesti să investești în educația ta profesională).
- un salariu și bonusuri care să te motiveze să-ți realizezi obiectivele.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!