Agent turism Braila,Oradea,Buzau,Sibiu, Brasov

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea pachetelor turistice (rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor);
Gestionarea unui portofoliu de clienti , dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti.
Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
Atingerea targetului de vanzari lunar;
Gestionare corecta a bugetului conform legilor contabile in vigoare si a regulamentului intern al societatii.
Participare la targuri si expozitii de profil
Activitati de coletarie

CERINTE

Studii medii sau superioare(reprezinta un avantaj)
Detinator brevet turism sau certificat de specializare agent turism
Experienta de minim 1 an într-o agentie de turism
Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor acesteia;
Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari;
Detinerea permisului de conducere categoria B reprezinta un avantaj.
Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Salarizare:
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea promovarii in cariera
-Pachet salarial atractiv: salariul fix+comision din vanzari+bonuri de masa.
-bonusuri in functie de performanta
Turism intern si extern