Administrator Vanzari

SC TOTAL DISTRIBUTION GROUP VALCEA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta pentru comenzi, stocuri, livrari, etc;
- sa introduca si proceseze comenzile in sistemul software de gestiune;
- sa urmareasca realizarea comenzilor in productie si livrarea catre client;
- sa proceseze zilnic documentele de livrare/facturi/avize;
- sa arhiveze documentele speciale ale departamentului;
- realizarea rapoartelor lunare referitoare la sumele de compensat de la furnizori;
- intocmeste rapoarte specifice de vanzari.

CERINTE

Studii medii, studii superioare constituie avantaj;
Notiuni de contabilitate;
Bune abilitati de analiza si organizatorice;
Focalizare pe rezultate si pe rezolvarea problemelor;
Respect pentru termene limita, regulamente si proceduri;
Bune cunostinte Microsoft Office Excel;
Cunostintele de utilizare software de contabilitate si gestiune constituie un avantaj;
Disponibilitate la program prelungit;
Preferabil experienta minim 3 ani in administatie/vanzari/contabilitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet Salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de distributie.