Achizitor Bustean

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC ALSON COM TRADING SRL angajeaza o persoana responsabila cu achizitia de bustean in cadrul fabricii de mobila din lemn masiv din Bujoreni, jud. Valcea.

Responsabilitati:

- achizitie material lemnos, bustean si cherestea, foioase de la diferite firme de profil, persoane fizice sau prin participare la licitatii;
- receptie cantitativa si calitativa, intocmire de avize, gestionarea stocului de materie prima;
- gasirea de noi furnizori, negocierea pretului cu acestia in functie de clasele de calitate etc.

CERINTE

- studii superioare ;

- experienta in domeniul min.1 an;

- cunostinte in domeniul industrializarii lemnului;

- cunostinte de operare pe calculator.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;

- tichete de masa;

- transport gratuit;

- bonus de performanta;

- prime de vacanta.

Firme producatoare de mobilier din lemn masiv,servicii de design si amenajare ,vanzare combustibili si produse petrochimice.