SEF PRODUCTIE ABATOR

NEPTUN RIMNIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- respectarea programarilor de productie;
- intocmirea comenzilor de aprovizionare cu cantitatile de materii prime si materiale necesare realizarii planului de productie;
- verificarea cantitativa a materiilor prime si a materialelor;
- tinerea sub control a stocurilor aflate in gestiunea de productie;
- identificarea si utilizarea resurselor tehnice si materiale necesare pentru realizarea planului de productie;
- coordonarea, instruirea si supravegherea personalului in ce priveste utilizarea corecta a materialelor pentru incadrarea in normele de consum si gestionarea eficace a timpului de lucru al acestora;
- efectuarea analizelor probelor prelevate in cursul procesului de fabricatie, in baza carora se realizeaza calculele de bilant de materiale;
- intocmirea si analiza rapoartelor de productie zilnice;
- flexibilitate in indeplinirea sarcinilor aflate in fisa postului si in ceea ce priveste programul de lucru.
- raspunde de buna desfasurare a activitatii de productie;
- intocmeste documente specifice activitatii (situatia productiei, documente de lansare in fabricatie etc.);
- asigura aplicarea normelor de protectia muncii, protectia mediului, de prevenire si stingere a incendiilor.

CERINTE

Permis auto categoria B constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si posibilitati de relocare daca va fi necesar.

Companie cu traditie in domeniul prelucrarii carnii, activitate vasta si standarde de calitate deosebite.