DIRECTOR VANZARI / AGENT VANZARI

S.C. EURO MEGA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
•Contactarea de noi potentiali clienti .
•Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
•Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei.
•Raspunde de indeplinirea targetului de vanzari.

CERINTE

•Experienta in domeniu (distributie de mobila)
•Absolvent studii medii/superioare.
•Cunostinte operare PC.
•Permis de conducere cat.B
•Posibilitate de deplasare in tara.
•Excelente abilitati de comunicare si negociere.
• Persoana dinamica, organizata, responsabila

BENEFICII OFERITE

•Oferta (salariu fix si bonusuri din vanzari):
- masina (de serviciu)
- telefon
- laptop

(candidatii sunt rugati sa trimita CV prin e-mail la adresa : tehnic@aldora.ro)

Firma importatoare si distribuitoare de mobilier, canapele, mobila tineret,paturi metalice,mobila de bucatarie,decoratiuni interioare,seminee,sobe