HORECA pentru Qatar

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi disponibile
1) Front Office Agent ;
2) Front Office Night Supervisor - se cere cunoasterea limbii arabe;
3) Porter/Doorman;
4) Waitress and Waiters ;

CERINTE

- se cere engleza la nivel minim conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- se cere experienta pe o pozitie similara;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare si serioasa;
- sa fie dinamica si energica;
- sa aiba aspect fizic placut;
- sa fie politicoasa si de incredere;
- si de asemenea sa lucreze eficient si cu profesionalism.

BENEFICII OFERITE

- contract legal de munca intre 6-24 luni cu posibilitate de prelungire;
Salariul oferit:
- pentru Front Desk Agents - 2200 QAR/luna;
- pentru Front Desk Supervisor - 4600 QAR/luna;
- pentru Waiter/ess - 1500 QAR/luna;
- pentru Porter/Doorman - 1500 QAR/luna;
- dupa primele 3 luni salariul se va modifica (va creste in functie de performantele angajatului);
- cazarea GRATUITA (intr-un complex rezidential dotat cu piscina, sala de gimnastica, etc.)
- 3 mese/zi GRATUITE;
- biletul de avion asigurat GRATUIT de catre angajator;
- biletul de intoarcere se asigura GRATUIT dupa doi ani;
- 18-22 zile concediu platite anual;
- asigurari sociale platite de catre angajator.

COSTUL PROGRAMULUI:
- 300 RON – taxa de procesare a dosarului
- 360 EURO - taxa de mediere.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.