Contabil Junior - Popesti Leordeni

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operare achizitii intracomunitare bunuri ;
- operare achizitii interne bunuri ;
- evidenta si intocmire registru de casa ;
- operare documente casa in SAP;
- operare facturi transport intern si extern ;
- verificat CMR livrari externe.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;
- experienta pe o pozitie similara;
- cunostinte soft contabil – SAP;
- foarte bune cunostinte de operare PC ( se va da test de excel);
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- abilitati de organizare si planificare;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitati de dezvoltare;
- Instruire corespunzatoare.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.

Detalii:
Tel.: 021.310.48.00
Mobil: 0728.063.417