Angajam educatoare

Gaga Rose Garden Kids

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei să faci parte dintr-o echipă tânără care își propune să ii dea educației un update?

Cunosti sistemele de educație din alte țări și crezi că la noi nu se întâmplă lucrurile asa cum ai vrea? Ai acum ocazia să schimbi lucrurile în dezvoltarea preşcolarilor alături de o echipă tânără, entuziastă, creativă și ambițioasă.

Ne poţi vizita aici: http://www.rosegardenkids.ro/

Ce oferim?
-atmosferă placută de lucru;
-un spațiu în care să înveți și să te formezi; sprijinul acordat de un mentor;
-un pachet salarial atractiv;
-program part time sau full time;

CERINTE

Ce așteptăm de la tine?
- să fii o persoană caldă, calmă, echilibrată și organizată, care să gestioneze cu dăruire grupul de copii;
- să ai studii de specialitate (absolvire cu diplomă) în pedagogia învățământului preșcolar;
- sa planifici si sa proiectezi activitatile instructiv- educative intr-un mod atractiv si distractiv pentru copii
- sa organizezi si sa amenajezi spatiului educational
- sa intocmesti si sa prezinti parintilor rapoartele de evolutie a copiilor, sa mentii legatura cu parintii
- sa urmaresti ca obiectivul principal al gradinitei – COPILUL- sa se dezvolte armonios, atat fizic cat si psihic
- sa planifici si sa organizezi activitatile extrascolare (serbari, evenimente, intalniri cu parintii)
-să înțelegi că lucrurile importante se fac în echipă.

DESCRIEREA FIRMEI

Gradinita