Specialist achizitii/aprovizionare - engleza + Germană, lituaniană, olandeză, italiană, cehă, portugheză, spaniolă, maghiară, slovacă

LISIECKI KADRY KONSULTACJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautarea furnizorilor, analiza ofertelor, executarea ordinelor, în conformitate cu standardele companiei
Prepararea comenzilor și a rapoartelor, prezentarea rezultatelor și a concluziilor
Monitorizarea proceselor de achiziții
Negocierea cu partenerii companiei,
Cooperarea si servicii pentru clienții interni din Europa
Asigurarea continuitatii accesului la produsele din categoriile selectate și tratare a reclamațiilor
Identificarea și punerea în aplicare a îmbunătățirilor procesului

CERINTE

Invatamant superior
Min. 1-2 ani de experiență într-o poziție echivalentă
Cunostinte de limba engleza la nivel B2 și una dintre cele de mai sus - o condiție necesară
Capacitatea de a negocia renegocia termenii, prețurile contractuale
Independența, capacitatea de a planifica și de gandire analitica
Precizia, buna organizare a muncii
Cunostinte MS Office si SAP

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este un producător de frunte în domeniul său și recunoscut pentru angajator multe decenii în arena internațională.

În prezent, în legătură cu extinderea centrului său de achiziție în Cracovia (Polonia), susține piețele europene, caută candidați pentru postul de Specialist achizitii/aprovizionare:engleza + una din limbile urmatoare: Germană, lituaniană, olandeză, italiană, cehă, portugheză, spaniolă, maghiară, slovacă.
Oferim:
Loc de munca pentru un lider global în sectorul bunurilor de larg consum
Perspectivele de dezvoltare într-un mediu internațional
Atmosfera de lucru foarte buna, într-o echipă dinamică
Contractul de muncă pentru normă întreagă și salariul permanent, competitiv
Bonusuri depinzand de rezultatele financiare
Beneficii atractive ale angajaților
Pachet de relocare pentru persoane din afara Cracovia (Polonia).

LKK - sunt oameni cu experiență îndelungata - folosind cunoștințe practice și realizări științifice, putem ajuta clienții noștri îmbunătățirea calității și eficienței operațiunilor lor. Ne dorim să creștem, dezvoltându-ne tot mai mult, îmbunătățindu-ne in fiecare zi. . Companii de succes, pentru care am găsit angajați extrem de apreciati, am diagnosticat cu precizie sau resurse sau a mediului echipa antrenată, acestea sunt, de asemenea, succesele noastre.