PURCHASING AGENT GERMAN/ITALIAN SPEAKER

LISIECKI KADRY KONSULTACJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

• proces non-automatizat cerințe de cumpărare, asigurând comenzile sunt documentate și aprobate în mod corespunzător, precum și în conformitate cu politica de achiziții a companiei,
• legătura cu directori de achiziție și de furnizorul de sistem de e-rechiziție pentru a se asigura cataloagele locale sunt încărcate și operaționale în sistemul de e-rechiziție,
• erificare dacă elementele convenite și liste de prețuri sunt actualizate și afișate în sistemul de e-rechiziție în conformitate cu acordurile contractuale,
• să asigure legătura cu Centrele de achiziție de companie pentru a menține și actualiza datele de bază locale în ceea ce privește contractele cadru regionale / globale care urmează să fie utilizate la nivel local
• monitorizarea proceselor prin care se dispune dacă plasate prin e-rechiziții sau SAP, produse monitor / disponibilitate a serviciilor, cantitati, calitate si timpul de livrare.
• în coordonare cu cumparare executiv relevant (e), Finante departamente / Drept și furnizorii, creanțelor clienților în ceea ce privește produsele / calitatea serviciilor, cantitatea și / sau termeni de livrare,
• asigurarea faptului acestea sunt documentate și aprobate în mod corespunzător, precum și în conformitate cu politica de achiziții a companiei
• Procesul de menținere a ordinii de achiziție, să identifice și să pună în aplicare îmbunătățiri ale procesului

CERINTE

• candidat cu foarte bune abilități interpersonale cu studii superioare (de preferință, în Business Administration sau Economie)
• experiență în achiziționarea tranzacțional cu expunerea la un mediu multinațional, de preferat FMCG reprezinta un avantaj
• candidați cu abilități analitice puternice
• persoana vorbitoare de engleza si germana/italiana
• cunoștințe și experiență în utilizarea instrumentelor Microsoft Office, în special în utilizarea MS Excel este de dorit.
• Familiarizare SAP și Supply Chain / Achiziții constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Loc de munca pentru un lider global în sectorul bunurilor de larg consum
Perspectivele de dezvoltare într-un mediu internațional
Atmosfera de lucru foarte buna, într-o echipă dinamică
Contractul de muncă pentru normă întreagă și salariul permanent, competitiv
Bonusuri depinzand de rezultatele financiare
Beneficii atractive ale angajaților
Pachet de relocare pentru persoane din afara Cracovia (Polonia).

LKK - sunt oameni cu experiență îndelungata - folosind cunoștințe practice și realizări științifice, putem ajuta clienții noștri îmbunătățirea calității și eficienței operațiunilor lor. Ne dorim să creștem, dezvoltându-ne tot mai mult, îmbunătățindu-ne in fiecare zi. . Companii de succes, pentru care am găsit angajați extrem de apreciati, am diagnosticat cu precizie sau resurse sau a mediului echipa antrenată, acestea sunt, de asemenea, succesele noastre.