Operator Îmbuteliere

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinațională canadiană, prezentă pe piața românească din anul 1994, reprezentâtand unul dintre cele mai puternice și recunoscute branduri de bunuri de larg consum.

Supravegherea și mentinerea în bună funcționare a utilajelor
Schimbrea pieselor de format și programul în cazul trecerii de la un brand la altu
Responsabil pentru obținerea produsului finit în condițiile de calitate cerute
Obligat să corecteze sau să oprească procesul dacă intervin neregularități sau dacă intervin probleme mecanice sau electrice
Înregistreaza datele de calitate si proces
Execută operațiunile de întreținere curentă și pe cele cuprinse în programul de lubrefiere
Procedează la efectuarea fișelor de predare – primire materiale packaging.

CERINTE

Minim studii medii 10 clase (preferabil profil tehnic)
Cunoștințe în operarea și întreținerea echipametelor industriale
Cunoașterea sistemului de management al calități
Inițiativă și orientare spre rezultate
Asumarea responsabilității
Disponibilitate lucru în ture

BENEFICII OFERITE

Salariu + bonusuri în funcție de activitatea desfășurat
Siguranța unui parteneriat pe termen lung
Oportunitatea promovării
Lucru într-o echipă profesionistă

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.