TEHNICIAN TELECOMUNICATII - Ploiesti

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam TEHNICIAN TELECOMUNICATII pentru o societate cu activitate in domeniul telecomunicatiilor.

Responsabilitati:
- instalare cablu fibra optica, cablu RF (pe stalpi, pe terasele blocurilor, in interiorul cladirilor)
- instalare antene pt comunicatii 3G,4G, suporti antene
- lucrari simple de constructii civile in domeniul telecomunicatiilor

CERINTE

Cerinte :
- experienta in domeniu
- abilitati de comunicare
- apt pt lucru la inaltime
- adaptabilitate si rezolvare situatii neprevazute
- posibilitate de lucru program prelungit
- cunostinte si abilitati tehnice (instalare de cabluri, prinderi, montare antene, etc)

BENEFICII OFERITE

Contract de munca
Salariu

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu