Tehnician Service IT

SC Netland SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa operatiuni de instalare, mentenanta si depanare echipamente IT;
- Asigura suport tehnic si consultanta pentru clienti;
- Ofera solutii tehnice impreuna cu echipa de vanzari;
- Respecta prevederile din sistemul calitatii implementat in cadrul firmei.

CERINTE

- Cunostinte solide in domeniul IT - hardware;
- Cunostinte solide in configurarea si depanarea retelelor de calculatoare;
- Cunostinte depanare sisteme electronice si mecanica fina;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- Abilitati foarte bune de comunicare cu clientii si colegii;
- Dinamic;
- Permis conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa de profesionisti;
- Oportunitatea perfectionarii si promovarii;
- Recompensa materiala in concordanta cu nivelul profesional al ocupantului postului.

Avand o vechime de 10 ani in domeniu Netland Computers ofera clientilor sai solutii complete in industria IT.