Store Supervizor (magazin cosmetice de lux)

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul cosmeticelor de lux, membra a celui mai mare grup producator de bunuri de lux la nivel mondial. Compania are o traditie de peste 10 ani in Romania.

- Integreaza si se ocupa de trainingul personalului
- Responsabil de operatiunile din magazin, de controlul stocului, inventar
- Indruma, dezvolta si motiveaza echipa de vanzari in vederea atingerea obiectivelor stabilite
- Mentine standardele operationale ale magazinului
- Raportare periodica a vanzarilor catre management

CERINTE

- Minim doi ani de experienta pe o pozitie similara
- Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde
- Abilitati de vanzare, initiativa si dinamism
- Responsabilitate si orientare catre rezultate
- Cunostinte generale de management al unei echipe
- Cunostinte generale de Ms Office
- Limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, bonusuri
- Training de specialitate
- Posibilitate de promovare

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.