Specialist Logistica

Orlen Asfalt Sp.zo.o. Plock - sucursala Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

• supervizare stocuri
• supervizare activitate receptie marfa si expeditie din depozitul de consignatie, emitere documente de stocare
• completarea documentelor in conformitate cu cerintele Intrastat
• organizarea transportului rutier si feroviar in conformitate cu necesitatile Societatii
• planificarea si optimizarea transportului, inclusiv transportul international
• realizarea de livrari produse in conformitate cu comenzile
• efectuarea de analize si completarea documentelor necesare de confirmare a comenzii
• organizarea formala a transportului in conformitate cu prevederile generale ale legislatiei in vigoare si cu reglementarile interne ale Societatii din domeniu

CERINTE

Cerinte de calificare:

• studii medii acceptate, de preferat studii superioare / constutuie un avantaj studiile de logistica
• experienta de cativa ani in domeniul logisticii
• constituie un avantaj posesia unui certificat de competenta profesionala in transportul rutier international
• cunostinte de fond in domeniul livrarilor intracomunitare si cunostinte ale documentatiei in acest domeniu
• permis de conducere cat. B
• cunostinte bune de limba Engleza (scris-vorbit)
• cunostinte de limba polona / rusa constituie un avantaj
• abilitati interpersonale si de comunicare
• cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

CV-ul si scrisoarea de intentie trebuie trimise pana la data de 20.01.2014.

ORLEN Asfalt Sucursala Bucuresti face parte din Grupul de Societati ORLEN Asfalt si din Grupul Societatilor al Concernului Petrolier Polonez ORLEN S.A., care se ocupa de comercializarea de produse bituminoase