Senior Programmer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi implicata in partea de project management precum si in partea de dezvoltare propriu-zisa.

CERINTE

Cunosinte solide (minim 3 ani) C# si mediul Visual Studio .NET (.Net Framework 1.1, 2.0, 3.0): WinForms, Windows Services, Desktop si Mobile etc.

- Cunostinte solide de ASP.NET si programare orientata web: WebForms, Web Services, Ajax, XML, etc.

- Cunostinte solide de baze de date MS SQL Server: structura, design, triggeri, replicare, scripturi, etc.

- Bun organizator si spirit de team-leader;

- Buna capacitate de analiza;

Cunostinte FOARTE solide de limba Engleza (scris, vorbit,citit) - cunoasterea unei alte limbi straine constitue un avantaj, dar nu suplineste limba Engleza;

- Carnet conducere categoria B;

- Capacitate de lucru in echipa;

- Capabilitate de lucru in conditii de presiune (termene limita, urgente, etc.)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru european
Reale posibilitati de promovare