SEF ECHIPA DEPOZIT (Cod LOG TL)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sprijinirea sefului de departament in cadrul activitatilor curente, in vederea realizarii la timp a obiectivelor stabilite;
- Coordonarea si asistarea activitatiilor de receptie si pregatire a marfii pentru livrare;
- Supravegherea atenta a personalului din subordine, precum si instruirea noilor angajati;
- Respectarea procedurilor si a regulamentelor interne, reglementarilor pe linie de sanatate, securitate in munca si situatii de urgenta, cat si urmarirea respectarii acestora de catre subordonati.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta in logistica de depozit sau productie;
- Abilitati organizatorice si de coordonare, flexibilitate;
- Cunostinte de baza utilizare PC;
- Cunostinte de limba engleza sau germana.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.

Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.

La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.

Acestea sunt bazele succesului nostru.

Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.