SEF ATELIER MECANICA - ELECTRICA

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Garantarea realizarii lucrarilor conform angajamentelor luate de Receptionerul Service in ceea ce priveste calitatea, costul si termenul de executie, pentru o cat mai buna satisfactie a clientilor;
Integrarea si animarea membrilor echipei sale pentru a atinge obiectivele stabilite de catre Managerul de Service;
Organizarea activitatii echipei adaptand resursele umane si materiale in scopul realizarii lucrarilor;
Indeplinirea sarcinilor administrative generate de activitatea echipei sale.

CERINTE

Studii universitare tehnice (Facultatea de Transporturi, Autovehicule Rutiere), cel putin 2 ani experienta intr-o pozitie similara sau minim 4 ani experienta de Consilier Service sau minim 5 ani experienta tehnica;
Cunostinte despre organizare in service;
Organizare si initiativa;
Rigoare;
Expertiza tehnica;
Intelegerea imperativelor comerciale si a nevoilor clientilor;
Relationare;
Abilitati de coordonare;
Lucreaza independent, cu supervizare la nivel redus;
Informare premanenta (capacitate de invatare continua), curiozitate;
Spirit de echipa, dorinta de a ajuta oameni si de a le dezvolta competente;
Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;
Bune cunostinte de limba franceza;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Eurial Invest va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!