Sales Manager - Zona Sud

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identificarea clientilor din zona Sud (Arges, Prahova, Dambovita, Buzau, Ialomita, Braila, Calarasi, Giurgiu, Teleorman)
-pregatirea ofertarii,
-intocmirea si transmiterea ofertei,
-organizarea intalnirilor de afaceri,
-corespondenta cu partenerii,
-negocierea si incheierea contractelor,
-urmarirea contractelor

CERINTE

SC. Mondojob selecteaza pentru clientul sau, companie multinationala activa in domeniul materialelor de constructii urmatorul profil de candidat
- domiciliat in Ploiesti sau localitatile invecinate
-studii medii sau superioare
-Seriozitate, punctualitate,atitudine pozitiva
-abilitati de vanzare si negociere
-incredere in sine
-experienta in vanzari 2 ani

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala activa in domeniul materialelor de constructii, aditivi pentru beton, salariu fix motivant + comision substantial din vanzari

Pentru mai multe detalii vizitati www.mondojob.ro , sectiunea Oportunitati interne

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.