responsabil tehnic confectii (Prahova)

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o firma italiana de confectii de lux, activa cu trei fabrici in judetul Prahova, ArenaJobs cauta un/a RESPONSABIL TEHNIC.

Persoana selectata va organiza procesul tehnic de productie, pentru a-l eficientiza.

CERINTE

- obligatoriu min. 3 ani de experienta in calitate de responsabil tehnic, responsabil de productie sau responsabil normare intr-o firma de productie textile/confectii
- obligatoriu min. 5 ani de experienta in textile
- disponiblitate munca in jud. Prahova (se va oferi asistenta pentru relocare pentru candidatii care nu locuiesc in zona)
- engleza sau italiana bine

BENEFICII OFERITE

- remunerare motivanta, in functie de competentele candidatului
- asistenta pentru relocare
- posibilitati reale de crestere profesionala

ArenaJobs este o firma de internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.