Referent ofertare tamplarie termopan

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de productie tamplarie termopan - aluminiu si PVC- cu o veche traditie in domeniu, isi doreste un nou coleg la departamentul de Vanzari.
Ce va trebui sa stie sa faca:
- sa proceseze si gestioneze cererile de oferta si comenzile primite de la client;
- sa intocmeasca oferte comerciale/calcul de pret, impreuna cu anexele lor (fisa de masuratori).
- sa lanseze comenzile in productie si sa le urmareasca pana la livrarea/expedierea catre client;
- sa intocmeasca facturile si sa urmareasca platile .

CERINTE

- studii superioare- domeniu tehnic/inginerie mecanica;
- experienta relevanta in domeniul tamplariei termopan PVC si aluminiu;
- bune abilitati dе lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice), sistem ERP;
- cunostinte (experienta) de proiectare in WinArhi - constituie avantaj;
- limba franceza- nivel conversational – constituie avantaj;
- abilitati dе comunicare, organizare si planificare;
-persoana energica si entuziasta, cu dorinta clara de a se dedica echipei.

BENEFICII OFERITE

-pachet salariu atractiv,
-mediu de lucru placut si profesionist,
-posibilitati reale de promovare.
Mai multe detalii in cadrul interviului.
Daca experienta ta va corespunde cerintelor postului te vom contacta in maxim 5 zile.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.