Programatori Java (Swing) Eclipse/RCP

SIMCO International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta si intretine aplicatii software complexe (Industria Petrol si Gaze) pentru companie multinationala din SUA.

CERINTE

STABILITATEA pe post a persoanei este cerinta de baza. Prin urmare incurajam sa aplice pentru aceste posturi NUMAI acele persoane care intentioneaza construirea unei cariere de lunga durata in domeniul dezvoltarii aplicatiilor software pentru industria de petrol. Se cer cunostinte medii/avansate de Java (Swing si SWT) - mediul de lucru Eclipse/RCP. Candidatii trebuie sa fie absolventi de invatamant superior cu rezultate peste medie. De asemenea cunoasterea limbii Engleze este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Se ofera STABILITATE pe termen lung si foarte lung chiar si in situatia actuala de criza econonica. Mediul de lucru este profesionist si prietenos in echipe mici si dinamice. Traning periodic atat in Romania cat si in SUA. Se ofera salariu motivant, transport gratuit si auto dupa o perioada de succes.

Dezvolta si intretine aplicatii software pentru partener companie multinationala SUA.