Programator Web

SC SKILL SOFTWARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare baze de date MySQL sau SQL Server.
Dezvoltare web site-uri dinamice.

CERINTE

Cunontinte de JavaScript, PHP,AJAX,.NET, SQL, CSS.
Cunostinte de HTML, XML, XHTML.
Utilizarea SQL Server sau MySql.
Persoana tanara.
Cunoasterea standardelor in vigoare cu impact asupra Internet-ului, precum si a specificului browser-elor celor mai des utilizate
Creativitate,initiativa,seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in cadrul interviului.

SKILL SOFTWARE este o companie tanara, cu un colectiv dinamic, puternic, bine organizat si cu o experienta de peste 10 ani in domeniul software, ce urmareste excelenta in tot ceea ce face, indiferent de gradul de dificultate al serviciilor informatice solicitate (programare aplicatii la cerere, aplicatii client-server, aplicatii cu baze de date, consultanta, etc.) respectand intodeauna raportul calitate - pret. Serviciile noastre in domeniul software acopera atat problemele tehnice (instalare, configurare, administrare si utilizare), cat si asigurarea licentierii softului promovat.